Flexion:формувати

формувати (Konjugation) (Ukrainisch)Bearbeiten

формувати

Indikativ - Дійсний спосіб
Präsens
Теперішній час
Futur
Майбутній час
я формую формуватиму
ти формуєш формуватимеш
він, вона, воно формує формуватиме
ми формуємо
формуєм
формуватимемо
формуватимем
ви формуєте формуватимете
вони формують формуватимуть
Präteritum - Минулий час
Maskulinum Singular
Чоловічий рід
Femininum Singular
Жіночий рід
Neutrum Singular
Середній рід
Plural
множина
формував формувала формувало формували
Partizipien - причастя
Partizip Präsens Aktiv
Активний дієприкметник теперішнього часу
Adverbialpartizip Präsens
Дієприслівник теперішнього часу
Partizip Präteritum Aktiv
Активний дієприкметник минулого часу
Partizip Präteritum Passiv
Пасивний дієприкметник минулого часу
Unpersönliche Form
Безособова форма
Adverbialpartizip Präteritum
Дієприслівник минулого часу
формуючи формований формовано формувавши
Imperativ - Наказовий спосіб
Präsens
Теперішній час
ти формуй
ми формуймо
ви формуйте